X

Detaylar

Kategori Elvan
Yayıncı Nida Yayıncılık
Liste Fiyatı 19.44
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786054605919
Yayın Tarihi 2018-03-07
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Kur'an ve Sünnete Göre Müminlerin Özellikleri
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 432
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Kur'an ve Sünnete Göre Müminlerin Özellikleri

Mümin denince akla ilk gelen, Kur'an ve Sünnet ölçülerini esas alan, kişilik ve karakterini bu esaslara göre şekillendiren, olaylara Kur'an ve Sünnet penceresinden bakan, şartlar ne olursa olsun dik duruşunu hiç bozmayan kişidir.
Özellikle de kişiliklerin farklılaştığı, bakış açılarının değiştiği, bencilliğin ve bireyselliğin ön planda olduğu, Kur'an ve Sünnete karşı alternatif değerlerin ihdas edildiği bu asırda yegâne kurtuluş reçetesi Kur'an ve Sünnet ölçülerine göre Mümin bir kişilik elde etmektir.
Elinizdeki bu kitap İslam Dini'nin iki ana kaynağı olan Kur'an ve Sünnet'ten sunulan delillerle müminlerin özelliklerini ele almakta, okuyucuya bu noktada doyurucu bilgiler vererek müminin ibadet hayatını kuşatan, bazı çevreler tarafından içi boşaltılan ve farklı anlamlar yüklenen kavramlara güvenilir kaynaklardan gerekli açıklamalar yapılarak okuyucu kardeşimin kafasındaki bir takım şüphe ve belirsizliklerin giderilmesine katkı sağlamaktadır.
Farklı kaynaklardan alıntı yapılarak hazırlanan bu kitap aynı zamanda ilim halkalarında, vaaz kürsülerinde ve Müslüman aile bireyleri arasında bir ders kitabı olarak değerli kardeşlerimin istifadesine sunulmuştur.

Etiketler

Yeniler

Satış

% 40
indirim
11.66
Liste Fiyatı : 19.44
Kazancınız : 7.78
Miktar :  
Adet
Ürün Satışta. %40 indirim